Výkup stříbra a bižuterie

 

V bazaru mix v Ostravě Zábřehu vykupujeme stříbro a bižuterii

V našem bazaru mix najdete i takové zboží, které jinde už neuvidíte. Máte rádi staré stříbro? Nebo holdujete bižuterii, určitě to zkuste u nás.

 

Vykoupíme Vaše stříbrné šperky a bižuterii

V našem bazaru vykupujeme nejenom zlato a zlaté šperky, ale také výrobky ze stříbra. Ať už se jedná o šperky, mince, pudřenky, hodinky,  vše dokážeme vykoupit. U stříbrných šperků se neřídíme pouze aktuální výkupní cenou, ale taktéž vzhledem a prodejností. Můžete tak za svůj stříbrný šperk dostat při výkupu až 50,-  za gram.

Ostatní výrobky ze stříbra, zejména pak ty starožitné, ohodnocujeme a vykupujeme dle aktuálních prodejních cen, případně aukčních katalogů. Pro výkup stříbrných mincí máme připraveno katalogů hned několik.

Stříbro zlomkové vykupujeme podle aktuálních tabulek. Vaše zničené náušnice, prsteny, náramky nevyhazujte, mají výkupní cenu pohybující se mezi 10,- až 20,- za gram. Pokud je Vám zničeného šperku líto, neváhejte se na nás obrátit, zajistíme Vám jejich opravu. Naše dlouholetá spokojená zákaznice, Vám tyto poničené šperky opraví za příznivé ceny.

Chcete-li prodat Vaší bižuterii, šperky z ostatních slitin atp. určitě k nám zavítejte. I tyto výrobky Vám rádi vykoupíme.