Výkup mobilních telefonů

 

V bazaru mix v Ostravě Zábřehu vykupujeme a zastavujeme i mobilní telefony a příslušenství

 

 

Výkup mobilních telefonů všech značek

Jako každý správný bazar i ten náš vykupuje a přijímá do zástavy mobilní telefony. Jsme schopni vykoupit mobilní telefony všech značek, typů a také různého stáří. Váš telefon nemusí být v kompletním balení, ani se vším původním příslušenstvím, ale pokud ho máte určitě přineste sebou. Každý doplněk, ať už návod, nabíječka, sluchátka nebo záruční list, zvedá výkupní cenu Vašeho mobilního telefonu.

Každý mobilní telefon, který přinesete na výkup, případně do zastavárny musí být odzkoušen, a proto ve všech případech je vždy lepší, aby telefon byl nabitý, znali jste jeho různé blokovací a bezpečnostní kódy a telefon tak byl připraven pro testování.

Nejčastěji vykupované značky mobilních telefonů: iPhone, Samsung, LG, Huawei, Xaomi, Sony,  atd.

V žádném případě nevykupujeme mobilní telefony kradené, mobilní telefony, které jste právě „našli“ a plně spolupracujeme s PČR! Vždy vykupujeme oproti dokladu totožnosti.

Zaměstnanec pověřený výkupem (zástavou) Váš telefon odzkouší a podle stavu a příslušenství nabídne výkupní cenu. Za telefon v kompletním balení se zárukou, telefon téměř nepoužívaný, nabízíme až 70% jeho momentální prodejní ceny. Momentální prodejní ceny ověřuje náš zaměstnanec na internetu, při samotném procesu výkupu.

Kontaktujte nás