Výkup a zástava zlata

 

V bazaru mix v Ostravě Porubě vykupujeme zlato a výrobky ze zlata

V našem bazaru mix vykupujeme zlato za aktuální tržní ceny!

 

 

Zastavujeme a vykupujeme zlato za hotové

Co všechno vykupujeme a na co všechno Vám půjčíme peníze v hotovosti oproti zástavě?

Vykupujeme a zastavujeme zlaté šperky, prsteny, náramky, zlomkové zlato, úlomky zlatých mincí apod. Dále vykupujeme zlaté mince, investiční zlato a zlato v jakékoliv formě, včetně slitku. U zlatých mincí a zboží starožitného, využíváme k určení hodnoty pro výkup nebo zástavu cen, dle aukčních katalogů, sběratelských materiálů a posledních cen v internetových aukcí.

Za jakou cenu vykupujeme „běžné“ zlato?

Protože se cena zlata na světových trzích každý den mění, máme pro Vás vytvořen přehled cen, který na tyto neustále měnící se ceny reaguje. Ceny jsou automaticky aktualizovány. V naší kalkulačce cen zlata je také možné ihned vypočítat, pokud znáte gramáž Vašeho výrobku – slitku, za kolik od Vás přímo na prodejně zboží vykoupíme, případně kolik peněz Vám půjčíme.

Kalkulačka mimo provoz

 

Dovolujeme si Vás upozornit, že jsme nuceni k uskutečnění každého výkupu nebo vypsání zástavní smlouvy od Vás vyžadovat doklad totožnosti s fotografií (občanský průkaz, pas, řidičský průkaz) Toto nařízení je vázáno § 31 odst. 4, 5, 6 a 7  živnostenského zákona. Bez těchto náležitostí od Vás nebude zboží vykoupeno ani přijato do zástavy. Půjčit si peníze oproti zástavě může pouze osoba starší osmnácti let.

Ceny jsou uvedeny za čisté zlato, to znamená bez kamenů, ozdob, případně dentálních zbytků.Tabulka a kalkulačka mají hlavně informační charakter. O koncové ceně při výkupu nebo zástavě vždy rozhoduje zaměstnanec určený k tomuto úkonu.

 

Pokud v našem seznamu něco, neznamená to, že to nevykoupíme. Vždy se raději zeptejte….